10:37 / E Hënë, 29 Nëntor 2021 / AD

Pas flirtimeve me Donaldin fansat i replikojnë Beatrixit, e ofendojnë me komente

Mes Borës dhe Donaldit pati një takim romantik, ku nuk mungoi as shkëmbimi i puthjes.

Nga romanticiteti që patën atë natë, dyshja morën komente të shumta nga fansa miq e familjar, të cilët duan t’i shohin sërish bashkë, shkruan Indeksonline.

Po rilind dashuria? Donald Veshaj i dhuron trëndafil të bardhë Borës dhe i  rrëmben një puthje në buzë. Ja biseda mes tyre në shtëpinë e “Big Brother”

Edhe Trixa si çdoherë nuk mungoi me komentet e saj duke i thënë që është e bukur të dashurosh.

“Më kujtuat se sa bukur eshte te dashurosh ❤️ me zemer ne dore dje, i cmenda komshit duke bertit 🙈 love you zemer!!!!”, ishte komenti i saj.

Ndërsa, pasi hyri në BBV, Trixa po shihet shumë e afërt me Donaldin, madje ata së fundmi edhe janë parë duke u larë bashkë.

Ishin fansat e Donaldit dhe Borës ata të cilët i kanë replikuar Trixit duke e ofenduar me komente të shumta.

Më poshtë disa prej tyre./Indeksonline/