13:03 / E Mërkurë, 21 Mars 2018 / indeksADMonline

Pas hedhjes së gazit, Haradinaj bisedon me deputetët e VV-së (Foto)

Pas hedhjes së gazit, deputetët tashmë janë kthyer në sallën ku pas pak pritet të votohet demarkacioni, shkruan Indeksonline.

Bashkë me deputetët është kthyer edhe kryeministri Ramush Haradinaj, i cili shihet të jetë duke biseduar me deputetët e Vetëvendosjes, Rexhep Selimi dhe Ali Lajci./Indeksonline/