15:51 / E Enjte, 23 Shtator 2021 / AD

Pas lindjes së vajzës, Meghan e Princ Harry bëjnë daljen e parë në publik

Princ Harry dhe Meghan kanë bërë daljen e parë publike pas disa muajsh.

Dyshja këtë të enjte (23 shtator) bashkë me krye bashkiakun e New Yorkut Bill De Blasio, vizituan guveratorin e New Yorkut Kathy Hochul, zonjën e parë të NYC Chirlane McCray dhe djalin e tyre Dante de Blasio, transmeton Indeksonline.

meghan markle prince harry one world trade center pictures 024629526

Kjo është hera e parë që u paraqitën në publik pas lindjes së vajzës në muajin qershor.

meghan markle prince harry one world trade center pictures 024629526

Duka dhe Dukesha do të marrin pjesë në festivalin e muzikës ‘Global Citizen Live’ këtë fundjavë.

Ata do të promovojnë punën e tyre duke thënë se vaksinat anti-covid janë të pranueshme për të gjitha moshat./Indeksonline/

meghan markle prince harry one world trade center pictures 024629526