20:25 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Pas ndarjes me Seldin, Mimoza publikon këngën “Mu ma le fajin”

Mimoza Shkodra ka publikuar projektin e saj të ri sot.

Bëhet fjalë për projektin e parë që nga ndarja e saj me këngëtarin e njohur, Seldi.

“Mu ma le fajin” mban emrin ky projekt, ku në videoklip Mimoza shihej shumë e kuruar dhe seksi./Indeksonline/