10:31 / E Enjte, 17 Tetor 2019

Pas ndarjes, modeles Irina Shayk vetëm sa iu ka shtuar bukuria

Modelja Irina Shayk, njihet në të gjithë botën si një nga modelet më atraktive dhe më të kërkuara në këtë fushë, shkruan Indeksonline.

Përpos që është mjaft aktive në profesionin që ushtron, ajo qëndron në qendër të vëmendjes me secilën paraqitje që bën edhe në jetën e përditshme.

Vazhdimisht, ajo është në qendër të vëmendjes me format e saj bombastike, si edhe jetën e saj private.

Para pak kohësh, ajo i dha fund lidhjes së saj me aktorin Bradley Cooper, me të cilin ka një vajzë.

Së fundmi me paraqitjen e saj në Instagram, ajo ka dëshmuar edhe njëherë se është një nga modelet më seksi në botë.

Kujtojmë se dikur Irina ishte e dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo. /Indeksonline/