22:42 / E Shtunë, 14 Shtator 2019

Pas premierës së filmit, Jennifer merr një befasi nga Alex

Alex Rodriguez ka befasuar të fejuarën e tij, Jennifer Lopez pas premierës së filmit të saj më të ri ‘Hustler’.

44 vjeçar, kishte përgatitur një tortë të cilës ia bashkëngjiti edhe një mbishkrim të ëmbël të cilën më pas ylli i muzikës e publikoj në rrjetin social Instagram’.

 “Shikoni këtë! Ai është më i mirë” u shpreh J.Lo pas surprizës së këndshme.

Kujtojmë që Jennifer javën e kaluar pati premierën e filmit ‘Hustler’ në të cilin ka rolin kryesor.

Ndryshe, Alex dhe Jennifer u fejuan muaj më parë ndërsa së shpejti po planifikojnë të martohen./Indeksonline/