15:46 / E Premte, 17 Maj 2024 / S Z

Pas renovimeve të hënën rihapet Klinika e Onkologjisë, shkojnë Kurti e Vitia

Të hënën, më 20 maj, do të bëhet ceremonia e përurimit të renovimeve në Klinikën e Onkologjisë.

Në këtë ceremoni, do të marrin pjesë kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia.

Ngjarja sipas njoftimit, nis në orën 09:00.