18:44 / E Martë, 16 Korrik 2019

Pas suksesit të këngës së re, Rita Ora ka disa fjalë

Ylli kosovar i muzikës, Rita Ora së fundi publikoj këngën e re ‘New Look’.

Projektit të ri 29 vjeçarja ia bashkëngjiti edhe një videoklip me shumë ngjyra dhe veror teksa ajo dukej seksi, atraktive dhe më e bukur se kurrë më parë, shkruan Indeksonline.

Kjo këngë u mirëprit nga adhuruesit e këngëtares me famë botërore e cila përmes një postimi në ‘Instagram’ ka falënderuar të gjithë ata që e përkrahën.

“Videoklipi i këngës ‘New Look’ tashmë është publikuar, faleminderit të gjithëve për përkrahjen deri më tani”, ka shkruar Rita në postimin e fundit.

Kujtojmë që albumi i fundit nga këngëtarja e famshme është ‘Phoenix’./Indeksonline/