12:39 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Pas 8 projekteve brenda këtij viti, Capital T paralajmëron këngë të reja

Edhe ky vit ka qenë mjaft i ngarkuar për reperin Capital T.

Reperi vetëm gjatë këtij gjysmë viti ka lansuar tetë projekte muzikor, të cilat janë mirëpritur nga adhuruesit e tij, shkruan Indeksonline.

Por, përmes një postimi në ‘InstaStory’, Kapo a treguar se nuk e ka ndërmend të ndalet, e projekte të tjera janë drejt finalizimit.

“Dhe është vetëm gjysma e 2019-ës. Shumë të tjera janë rrugës”, ka shkruar reperi.

Ndërkohë, krahas projekteve ai është i angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore./Indeksonline/