09:34 / E Enjte, 14 Shkurt 2019

Pasagjerët i vjedhin para, telefonin dhe dokumente, taksistit në Klinë

Një person i cili punon si taksi në Klinë ka raportuar se gjera ishte duke i transportuar dy pasagjerë të dyshuar të panjohur, të njëjtit duke e kërcënuar ia kanë grabitur 50 euro, një telefon celular dhe dokumente personale.

Të njëjtit njoftohet të kenë ikur në drejtim të panjohur, thuhet në raportin e policisë./Indeksonline/