12:31 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019

Pasi u kap me një tjetër, Timberlake i kërkon falje publikisht gruas

Justin Timberlake më në fund ka thyer heshtjen e tij, më shumë se një javë pasi u publikuan foto ku shihet dore për dore me Alisha Wainwrightin.

Këngëtari dhe aktori 38-vjeçar hyri në Instagram për t’i kërkuar falje gruas së tij Jessica Biel.

“Unë qëndroj larg thashethemeve sa më shumë që të mundem, por për familjen time, unë mendoj se është e rëndësishme të adresoj thashethemet e fundit që po dëmtojnë njerëzit që unë i dua” ai hapi deklaratën e tij të gjatë. Duke pranuar se “një vonesë të madhe”, ai sqaroi se “asgjë nuk ndodhi midis atij dhe koleges së tij”.

Ai shpjegoi se çfarë ndodhi kur u shkrepën fotografitë: “Kam pirë shumë atë natë dhe më vjen keq për sjelljen time”. Pavarësisht se përmendi se ishte i dehur, ai mori përgjegjësinë për veprimin e tij dhe shtoi: “Unë duhet të kisha ditur më mirë. Ky nuk është shembulli që dua t’ia japë djalit tim”.

“Unë kërkoj falje nga gruaja dhe familja ime e mahnitshme që kanë kaluar nëpër një situatë kaq të turpshme dhe jam i përqendruar për të qenë burri dhe babai më i mirë që mund të jem”, vazhdoi Justini. “Kjo nuk ishte ajo.” Ai gjithashtu përmendi Alishan dhe filmin për të cilin po punojnë së bashku dhe shkroi: “Jam tepër krenar që punoj në Palmer. Shpresoj të vazhdoj ta bëj këtë film dhe jam i emocionuar që njerëzit ta shohin atë.”

Ndërkohë, gruaja e Justinit, Jessica Biel po qëndron e heshtur përballë dhe u pa në West Hollywood ku aktorja 37-vjeçare mbante ende unazën e saj të martesës.

Mos i humb