10:00 / E Enjte, 07 Korrik 2022 / AR

Pasi u kapën mat, Majk bën veprimin e papritur ndaj Melisës së “Për’puthen”

Majk dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi u kapen mat në një hotel në Tiranë.

Kaq mjaftoi dhe në mediat rozë u aludua për një lidhje të mundshme mes tyre, shkruan Indeksonline.

Edhe pse nuk pati ndonjë reagim nga dyshja , mëngjesin e sotëm Majk bëri veprimin e papritur, ku publikisht tregoi mbështetje për të, duke ia shpërndarë këngën e re.

Se çka po zihet konkretisht mes tyre nuk dihet, por që sigurisht do të zbulohet me kohën./Indeksonline/