20:02 / E Mërkurë, 20 Nëntor 2019

Pasion e profesion, Tayna që në fëmijëri me mikrofon në dorë

 Reperja e njohur, Tayna çdo ditë e më shumë po prek majat e sukseseve në muzikë.

Këtë ajo e ka arritur fal talentit e që rrugëtimin e nisi që në fëmijëri, shkruan Indeksonline.

Tayna shpesh herë rikthehet prapa në kohë për të sjell fotografi nga jeta e saj e mëparshme dhe këtë e ka bërë edhe në një postim të radhës.

Reperja nga Prizreni ka publikuar një fotografi ku shihet me mikrofon në dorë teksa e ka kombinuar me një foto aktuale.

Ndryshe, Tayna së fundi lansoj këngën ‘Sicko’ ndërsa ka paralajmëruar se do të sjell projekte të reja para përfundimit të këtij viti./Indeksonline/

Mos i humb