09:33 / E Diele, 02 Tetor 2022 / MSH

Paten mosmarrëveshje mes vete, i dyshuari i shkon viktimës me armë në shtëpi

Një person ka raportuar dje në polici se një i dyshuar i ka shkuar me armë në shtëpi.

Sipas viktimës, deri të ngjarja ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshje mes tij dhe të dyshuarit.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar.

Të njëjtit kanë bërë me dije se shtëpia e të dyshuarit është bastisur potë që nuk u gjet asgjë e dyshuar.

“I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedur të rregullt” thuhet në njoftim të policisë.