11:44 / E Shtunë, 23 Maj 2020

Pengon policinë në kryerjen e detyrës, arrestohet një person në Suharekë

Është arrestuar një person në Suharekës pasi pengojë zyrtarët policor në kryerjen e detyrave.

Gjatë arrestimit, një zyrtar policor ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.