22:13 / E Enjte, 29 Tetor 2020

Pepe shënon gol të “çmendur” për Arsenalin

Vjen goli i tretë në takimi ndërmjet Arsenalit dhe Dundalk, duel ky nërmjet Arsenalit dhe Dundalk, duel ky në kuadër të fazës së grupeve në Evropa Ligë.

Golin e tretë për Arsenalin e ka shënuar Pepe në minutën e 46’të të takimit, pa snjë goditje të fort1% nga më shumë se 16 metra distancë, shrkuan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 3:0.