14:34 / E Premte, 08 Nëntor 2019

Për çfarë kanë bashkëpunuar Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi?

Alketa Vejsiu është një ndër prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo përveç botës së televizionit, është edhe e suksesshme në biznesin e saj, shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo ka realizuar një fotosession për kompaninë e saj.

Koleksioni i saj ‘helium’ , është në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Jonida Maliqi.

Koleksioni përfaqëson një linjë veshjesh elegante, fluide dhe të përshtatshme për të gjitha vajzat./Indeksonline/

Mos i humb