11:32 / E Enjte, 22 Korrik 2021 / AD

“Për inatin e të tjerëve”, Princi George publikon foton e ëmbël për ditëlindje

Princ George sot feston ditëlindjen e tetë.

Princ William dhe Kate Middleton në këtë ditë të veçantë ka publikuar një foto zyrtare të djalit të tyre, transmeton Indeksonline.

Kate këtë foto e ka shkrepur me aparatin e saj.

Javë më parë me humbjen e Anglisë në ndeshjen e futbollit pati shumë komente negative për princin George, Katin dhe William aq sa burime nga familja mbretërore thanë se nuk do ta bënin më djalin e tyre të pranishëm  në publik, por mesa duket nuk ka ndodhur kështu.

Për ‘inatin’ e të gjithë personave negativë Princi George duket më i lumtur se kurrë në pallatin e tij mbretëror./Indeksonline/