20:51 / E Premte, 19 Prill 2024 / MSH

Për Mbresen nuk ka koment, në fustan të kaltër duket perfekt

Moderatorja kosovare Mbresa Hajrullahu ka shkëlqyer edhe mbrëmjen e sotme me prezantimin e saj në emisionin ‘Prive’.

Kësaj radhe është shfaqur me një fustan të kaltër i cili ia theksonte linjat trupore.

Dukjen e ka kompletur me taka nude dhe flokët i ka të lëshuara.

Si çdo paraqitje e saj edhe kjo e sontmja nuk do koment, duke lenë gojëhapur të gjithë ndjekësit./Indeksonline/