18:10 / E Premte, 30 Shtator 2022 / MSH

Për udhëtime në Turqi, mos e ndërro Fibulen!

A po lyp mu knaqë lirë e mirë?

Me Fibula gjithë kështu e ki!

Vetëm me FIBULA,

Nisja direkt për në Antalya nga Prishtina!

Alarcha Hotels & Resort 5*, Ultra All Inclusive, MANAVGAT – Turqi

Prej: 497€ per person ne dhome dyshe

Nisja me 15.10.22

7 ditë/ 6 netë

Ne çmim përfshihet:

-Fluturimi direkt për Antalya

-Transferi: aeroport – hotel – aeroport

-Asistencë e stafit FIBULA me bazë ne ANTALYA -24/7, gjatë gjithë kohës.

-Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj, dhe knaquni

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/046/049 24 25 26, Prishtinë

045 875 555, Pejë

045 373 555, Prizren

045 373 666, Gjakovë