14:26 / E Martë, 21 Maj 2024 / AR

Përfundon drama, Kaderi e Lumbardhi sërish bashkë

Pasi arritën të morën vëmendje, Kaderi dhe Lumbardhi nuk po i ndalin dedikimet.

Me anë të një fotografie ku shihen të përqafuar Kaderi bëri përshkrimin e ëmbël.

“Më mungon” shkroi ajo në fotografi, ku ka disa ditë që gjendet në Turqi për shkak të angazhimeve profesionale.

Kujtojmë që dyshja javë më parë deklaruan që i kanë prishur raportet dhe duket që sërish kanë gjetur rrugën e përbashkët./Indeksonline/