20:50 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Përfundon numërimi i votave në Obiliq, ky është fituesi (Foto)

Ka përfunduar tashmë numërimi i të gjitha votave në vendvotimet e Obiliqit, shkruan Indeksonline.

Sipas rezultateve të publikuara në faqen e KQZ-së, atje ka fituar Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës me 60,60%, krahas LDK-së e cila ka arritur të marr 39,40%, dhe të pavlefshme 1,48%. /Indeksonline/