21:15 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Përfundon numërimi në Rahovec, ky është fituesi

Në qytetin e Rahovecit deri më tani ishte një garë e nxehtë mes kandidatit të AAK-së, Smajl Latifi dhe atij të PDK-së, Idriz Vehapi.

Por në këto moment sapo ka përfunduar numërimi i KQZ-së dhe Latifi po prin me rreth 300 vota kundër atij të PDK-së.
në këto zgjedhje, AAK në Rahovec fitoi me 50,69 përqind./Indeksonline/