20:54 / E Shtunë, 26 Nëntor 2022 / C E

Përfundon pjesa e parë, Argjentina dhe Meksika pa gola

Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Argjentinës dhe Meksikës.

Pas 45 minutash lojë, rezultati është i barabartë pa gola.

Argjentina kishte një epërsi të lehtë në posedim por pa raste shënimi.

Argjentinës i duhet patjetër një fitore për të shpresuar për kualifikim. /IndeksOnline/