21:07 / E Premte, 11 Gusht 2023 / MSH

Përjeto pushime të paharrueshme me Fibula

Dorën n’Zemër Fibula i ka pushimet ma të paharrume t’verës në Antalya!

Nxitoni nxitoni sepse kanë mbetur edhe pak vende!

Nisje direkte për Antalya dhe Bodrum nga: Prishtina, Shkupi, Tirana, Zvicra, Gjermania, Austria, Belgjika dhe gjithë Europa!

LONICERA WORLD HOTEL – Ultra All Inclusive, ANTALYA – Turqi

Prej: 727€ për person në dhomë dyshe 

7 ditë/ 6 netë 

Në çmim përfshihet:

-Fluturimi direkt për Antalya

-Transferi: aeroport – hotel – aeroport

-Asistencë e stafit FIBULA me bazë në ANTALYA -24/7, gjatë gjithë kohës.

-Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj dhe knaquni!

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë

045 87 55 55, Pejë

045 37 35 55, Prizren

045 37 36 66, Gjakovë

#yourTRAVELexpert