11:12 / E Mërkurë, 11 Dhjetor 2019

Përkrah fotografive, Lyrical Son i jep një premtim të bijës

Lyrical Son ka shfrytëzuar rrjetin sociale ‘Instagram’ për të bërë një dedikim të veçantë, për një person të veçantë.

Reperi i njohur ka publikuar dy fotografi me të bijën e tij të madhe, Evën sipër të cilës ka bërë edhe një premtim, shkruan Indeksonline.

“…do të jemi gjithmonë aty për ty”, ishin fjalët që ka shkruar Festimi në mbishkrimin e imazheve.

Ndërkohë, kujtojmë që Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij, Gresa  janë prindër të dy vajzave, Eva dhe Erika.

Ndërsa, reperi mbete mjaft aktiv edhe me projekte muzikore dhe koncerte të shumta./Indeksonline/