11:16 / E Shtunë, 22 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Përleshje e armatosur te “Grandi” në Prishtinë

Një përleshje e armatosur ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të së shtunës në Prishtinë.

Indeksonline mëson se ky rast ka ndodhur afër “Hotel Grandit”.

Policia ka dal menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin.

Pas pak, info të reja…