09:52 / E Diele, 08 Tetor 2017 / indeksADMonline

Përleshje masive në Deçan

Në fshatin Prapaqan të Deçanit, janë arrestuar katër persona pasi janë rrahur mes vete.

Në raportin 24-orësh të policisë, shkruan se situata ka eskaluar pas një mosmarrëveshje.

Dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar./AktivPress