75 Mall Live Search
17:22 / E Martë, 18 Qershor 2024 / Gj. Sh

Përleshje mes tifozëve të Turqisë dhe Gjeorgjisë, ndeshja mund të shtyhet (VIDEO)

Ndeshja mes Turqisë kundër Gjeorgjisë që pritet të nis nga ora 18:00 mund të shtyhet.

E gjitha kjo pas përleshjeve të dhunshme midis dy tifo- grupeve si dhe reshjeve të mëdha të shiut në stadiumin e Borussia Dortmundit. /IndeksOnline/

Pamjet: