75 Mall Live Search
22:49 / E Enjte, 13 Qershor 2024 / FR

Përleshje në Ferizaj midis dy grupeve!

Një rrahje ka ndodhur rreth orës 22 në qendër të Ferizajt.

‘Indeksonline’ mëson se përleshja midis dy grupeve ka ndodhur në rrugën ‘Sejdi Sejdiu’, në një kafiteri.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Indeksonline do t’iu mbajë të informuar.