08:03 / E Martë, 12 Nëntor 2019

Përplasje mes policisë dhe banorëve në Shqipëri, ja pamjet

Dita e sotme ka nisur me përplasje në Astir mes banorëve të Astirit dhe policisë.

Burimet për Top Channel bëjnë me dije se forca të shumta policia po qëndrojnë tek ish rrethrrotullimi i Shqiponjës.

Banorët kanë marrë masa dhe kanë bllokuar rrugën në dy akset e saj. Edhe fadroma të shumta kanë ardhur në Astrir duke filluar punën.

Sipas burimeve banorët kanë qenë të informuar për këtë askion.


Mos i humb