19:13 / E Enjte, 20 Qershor 2019

Përplasje mes policisë dhe protestuesve, tentohet të pengohet një takimi elektoral i Edi Ramës

Përplasje të forta në Shkoder mes policise dhe protestuesve, kërkohet anulimi i takimit elektoral të Edi Ramës