11:36 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Ledri Vula, shfaqet përplot stil dhe elegancë

Reperi i njohur shqiptar Ledri Vula njihet si një nga këngëtarët më të pëlqyer në skenën muzikore shqiptare, shkruan Indeksonline.

Kjo për shkak të këngëve që ai sjell, e që vazhdimisht janë atraktive për dëgjuesit, duke marrë gjithë vëmendjen dhe duke u shndërruar shpejt në hite.

Këtë sezon veror, Ledri ka qenë tejet i angazhuar në projekte muzikore duke sjell shumë hite si: “Rio”, “MEM”, “Kiss kiss” apo “M’ke harru”.

Përpos muzikës së bukur që sjell, ai njihet edhe për stilin unik që ka, e që e paraqet në secilën dalje publike.

Së fundmi ai është paraqitur përmes një imazhi në llogarinë e tij në Instagram, duke shfaqur edhe njëherë stil dhe elegance në paraqitjen e tij. /Indeksonline/