20:31 / E Martë, 24 Maj 2022 / AR

Përsëri trazira në Tiranë, plas sherri mes holandezëve dhe shqiptarëve (VIDEO)

Një ditë përpara finales së Conference League, trazirat nuk kanë munguar në rrugët e kryeqytetit tonë të Tiranës.

Raportohet se në zonën e quajtur “9 katshet”, ka patur një përplasje mes tifozëve holandez dhe disa shqiptarëve.

Thuhet se holandezët kanë qënë të dehur dhe janë përplasur me shqiptarët ku duket qartë që ka patur edhe gjakë në tokë.

Në një video të postuar nga albeu shihet gjithçka.