10:01 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Përshtypjet e para për Nokia 2.3

Nokia 2.3 ka lansuar telefonin e saj të ti, me bateri 4.000 mAh dhe po ashtu me tri kamera.

Mirëpo për atë që po vlerësohet ky telefon është çmimi i tij, sepse besohet që në Evropë në shitje do të jetë me çmim rreth 110 euro.

Po ashtu ky telefon po shihet si konkurrent i Redmi Note 8, Realme 5s, Vivo 10 dhe për shumë të tjerë.

Madhësia e këtij telefoni është ma e madhe se sa paraardhësi i tij dhe po ashtu dukshëm më i rëndë.

/Indeksonline/.

Mos i humb