10:25 / E Martë, 26 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Persona të panjohur i djegin veture një femre në Ferizaj

Në rrugën “Avdyl Dura”, në Ferizaj me 25.12.2017, raportohet se nga persona të panjohur dhe për shkaqe të panjohura, i është vënë zjarri veturës Renault Megane pronë e viktimës femër.

Si pasojë e zjarrit vetura është dëmtuar në tërësi. /Indeksonline/