10:08 / E Mërkurë, 12 Shtator 2018 / indeksADMonline

Personi me probleme mendore sulmon gruan e tij

Një person me probleme mendore ka sulmuar bashkëshorten e tij, e cila më pas edhe e ka lajmëruar rastin në polici.

Ndonëse asaj i është ofruar tretman mjekësor dhe strehim, ajo të njëjtat i ka refuzuar. Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë ditën e djeshme.

Ndryshe, i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/