07:59 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Përurohet busti i veprimtarit Ukshin Hoti

Sot në Shkollën e Mesme të Lart “Ukshin Hoti” në Krushë të Madhe, do të bëhet përurimi i bustit të veprimtarit të çështjes mbarëkombëtare Ukshin Hoti.

Po ashtu gjatë ditës, do të ketë dhe një program festiv për nderë të Ditë së Shkollës