22:13 / E Diele, 10 Shkurt 2019

Pesë minuta stërvitje që zëvendësojnë me intensitet të lartë ushtrimet kardio

A keni menduar gjithëmonë për trupin e duhur, por nuk ditur se si të filloni për ta bërë një gjë të tillë?

Këto shtatë ushtrime të thjeshta që do të zgjasin vetëm pesë minuta dhe do të përshtaten me çdo nivel të gjendjes fizike sepse të gjitha këto bazohen në një ushtrim fenomenal. 

Vetëm bëni këto ushtrime çdo ditë, preferohet në mëngjes, kur ju jeni ende të freskët dhe plot energji.

Në vetëm 30 ditë, ju do të befasoheni kur gjeni se keni një trup më të dobët./Indeksonline/