22:30 / E Diele, 20 Tetor 2019 / indeksADMonline

Piatek rikthen rezultatin dhe festimin e tij të famshëm

Milani ka rikthyer epërsinë në ndeshjen me Leccen.

Golin e dytë për rosonerët e shënoi Piatek në minutën e 81-të.

Polaku realizoi pas një asisti nga Calhanoglu. /IndeksOnline/