22:39 / E Shtunë, 16 Qershor 2018

Pitoni i madh i kishte hyrë në makinë, tmerrohet shoferja (Video)

Një shofere në Kinë është tmerruar kur ka parë së në makinën e saj gjendej një gjarpër.

Pitoni i madh ishte fshehur në pjesën e përparme të automjetit, konkretisht poshtë kofanos së makinës.

Zonja menjëherë sapo vuri re gjarprin piton në makinën e saj i telefonoi policisë.

Më pas ai u kap nga një ekspert zvarranikësh dhe oficerët e policisë lokale.