22:40 / E Enjte, 16 Maj 2019

Plagoset një person në Prishtinë

Një person është plagosur në Prishtinë, saktësisht tek ‘Menza e Studentëve’, mëson Indeksonline.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është duke e hetuar rastin.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar rreth kësaj ngjarje.