22:12 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

Po çka është kjo, 2 goditje nga gjuajtja e lirë 2 supergola nga Messi

Lionel Messi ka realizuar edhe golin e dytë nga gjuajtja e lirë dhe të tretin në ndeshje për ta dyfishuar epërsinë në 3:1.

Golin e parë Messi e shënoi nga penalltia ndërsa dy të tjerët nga gjuajtjet e lirë, po çfar gola se.

Secili gol më i mirë se tjetri nga superylli argjentinas i cili po kalon kohë të jashtëzakonshme edhe pse vitet ponuk po flasin në të mirë të tij./Indeksonline/