17:29 / E Premte, 19 Prill 2024 / MSH

Po martohet Vesa e “BBV”?

Vesa Vllasaliu, ish-konkurrentja e “Big Brother VIP Kosova”, ka nxitur dyshimet se po i jep fund beqarisë.

Ndonëse nuk ka postuar së fundmi fotografi me një person fatlum, “Instagram Story” i saj sot ka ngjallur dilema, raporton Indeksonline.

Ajo ka postuar një vello të fotografuar nga afër, ndërkaq më pas një video ku duket me flok dhe grim të rregulluar.

Në sy bie mantili që në shpinë shkruan “Bride”, e që bie “Nuse”.

Vesa ka etiketuar edhe grimeren e saj, por që nuk dihet nëse vërtet po martohet apo është vetëm fotosesion.