11:00 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Po ndodhA� tani, Gmail po e fut sot dizajnin e ri

ShA�rbimi mA� i popullarizuar nA� botA�. Gmail po pA�rmirA�sohet sot. Google A�shtA� duke bA�rA� zyrtare ndryshimet qA� i kishte paralajmA�ruar vazhdimisht javA�ve tA� fundit.

Gmail gradualisht A�shtA� duke bA�rA� shtrirje nA� faza tA� ndryshme qA� do tA� thotA� se 1.4 miliardA� pA�rdorues mund tA� hasin sot nA� ndryshimin e ri.

PA�rveA� ndryshimeve nA� dukje, Gmail kishte njoftuar ndryshime edhe nA� skemA� dhe qasje duke bA�rA� kA�tA� shA�rbim mA� gjithA�pA�rfshirA�s.

Deri nA� ditA�n e nesA�rme, Gmail do tA� jetA� aktiv me ndryshimet e reja nA� tA�rA� botA�n./Indeksonline/

 

 

Temat: