09:34 / E Enjte, 14 Shkurt 2019

Po transportonte molla pa dokumente, Polica arreston arreston një person

Njësiti patrullues ka ndaluar të dyshuarin mashkull duke drejtuar veturën pasat ku gjatë kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar 400 kg mollë pa dokumente përcjellëse.

Me vendim të prokurorit malli i dorëzohet Doganës.

Ndërsa i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt./Indeksonline/