16:40 / E Enjte, 26 Mars 2020 / indeksADMonline

Podujevë: Pas një përleshje, bëhet për ndihmë të shpejtë qytetari nga komuniteti ashkali

Pas një përleshje që ka ndodhur mes dy grupeve të komunitetit ashkali në komunën e Podujevës, është dashur të ndërhyj dhe Policia e Kosovës.

Teksa në fotografit e siguruara nga IndeksOnline, shihet edhe  ndihma e shpejtë, të cilët me urgjencë kanë ardhur të marrin një person, pas kësaj kacafytje.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Zahir Pajaziti”, “, ndërsa ende nuk dihen motivet që quan deri në këtë situatë. /IndeksOnline/