21:23 / E Martë, 28 Nëntor 2023 / MSH

Polac/ Festat e Nëntorit bëjnë bashkë figura të rëndësishme të PDK-së

Festa e 28 Nëntorit i ka bërë bashkë në një odë në Polac disa prej figurave më të rëndësishme të PDK-së.

Në pamjet e siguruara nga IndeksOnline shihet se në këtë ndejë po marrin pjesë Sami Lushtaku, Adem Grabovci, Abelard Tahiri, Gani Koci si dhe ish ushtarakë të lartë të Zonës së Drenicës.

Poashtu aty shihet edhe gazetari Berat Buzhala si dhe drejtues të PDK-së në mërgatë si Shqiptar Gubetini, Fetah Hajraj, Fadil Koca dhe të tjerë.