16:38 / E Diele, 22 Prill 2018 / indeksADMonline

Policia bastisA� orgjinA� e paligjshme nA� TajlandA�, kapen burra dhe vajza tA� reja (Video)

NjA� grup i burrave tA� moshA�s sA� mesme u kapA�n me gra tA� reja kur policia bastiset njA� orgji tA� paligjshme nA� njA� hotel nA� TajlandA�.

NA� njA� hotel nA� Tattayja, i cili A�shtA� quajtur si kryeqyteti i seksit, A�u kapA�n 18 burra nga vende tA� ndryshme tA� botA�s, tA� mbuluar me peshqir.

Naris NiA�apantaA�eong, sherif i qarkut nA� kA�tA� zonA�, tha: a�?Ne kemi marrA� njA� ankesA� pA�r Hotel Tulin ku u tha se aty po organizoheshin orgji pA�r fundjavA�.

a�?Vendi ishte pA�r ato grupe qA� pA�lqejnA� seksin duke shkA�mbyer partnerA�t. PA�r tA� marrA� pjesA� nA� ngjarje, pjesA�marrA�sit duhet tA� regjistrohen pA�rmes njA� uebfaqejea�?, ka treguar polici.

KA�shtu pas ankesA�s policia arriti ta arrestoj pronarin e hotelit, i cili i bA�nte kA�to organizime tA� paligjshme tA� seksit.

PA�rveA� britanikA�ve, aty kishte edhe amerikanA�, gjermanA�, kanadezA�, australianA�, rusA� dhe kinezA�.

Imazhet e pasqyruara gjithashtu treguan prezervativA�, lubrifikantA� dhe lodra seksi rreth dhomA�s sA� hotelit, tA� cilat u mblodhA�n si dA�shmi./Indeksonline/

Temat: