10:43 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Policia bastisë shtëpinë e një të dyshuari për vjedhje të rëndë

Gjatë ditës së djeshme, Policia ka kontrolluar-bastisur shtëpinë e të dyshuarit mashkull në Strellc të ulët në Deçan, me ç’rast janë gjetur dhe sekuestruar disa prova materiale.

I njëjti dyshohet se i njëjti kishte kryer vjedhje të rëndë me datën 22 nëntor.

Sipas policisë, i dyshuar gjendet në arrati./Indeksonline/